Випускний бал у Зибківському ЗДО "Золотий ключик"

Дата: 18.06.2021 19:23

Випускний бал у дитячому садку - це завжди важлива подія, яка стає невід'ємною частиною життя дошкільнят та їх батьків.

Сьогодні, 18 червня 2021 року у діток старшої групи "Бджілка" Зибківського ЗДО "Золотий ключик" перший в житті випускний.

З вітальними словами до маленьких випускників, батьків та колективу звернулися гості: голова Онуфріївської селищної ради Береза Віталій Миколайович, начальник відділу освіти Кравченко Наталія Василівна та староста села Глінкін Іван Іванович. Гості нашого свята подарували випускникам подарункові набори "Випускника дитячого садка" та побажали маленьким вихованцям - рости здоровими, розумними та не забувати дороги до світлого

Завітала з привітальним словом і майбутній вчитель першокласників, яка 1 вересня радо зустріне їх біля шкільного порогу.

А колектив, котрий випустив із затишного гнідздечка в широкий світ своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят була вкладена часточка їх душі.