Відбулось свято Останнього дзвоника в Василівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Дата: 28.05.2021 13:04

Свято Останнього дзвоника

Відбулось свято Останнього дзвоника сьогодні в Василівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Привітати учнів, вчителів і батьків завітали секретар Онуфріївської селищної ради Любов Богдан та староста села Олександр Кривошлик. Щирі слова вітання з успішним закінченням шкільного року звучали також від директора школи Валентини Кравченко. Гості свята висловили слова вдячності вчителям за їх кропітку працю, батькам – за терпіння і витримку, випускникам побажали світлої дороги в самостійне життя, а учням - чудово провести літо!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису